Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Warranty supervisor

  • A hirdetés 40 napja lejárt

Pozíció leírása:

Garanciális reklamációkból származó hibák elemzése és riportálása;
Garanciális csapat vezetése, szakmai irányítása;
Havi, éves pénzügyi előrejelzések elkészítése;
Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel;
Garanciális megállapodások megkötése;
8D analízisek készítése és az intézkedések felkövetése;
Statisztikák, elemzések készítése, riportálása a vezetőség felé;
A csapat szakmai továbbképzése, fejlesztése;
Külső és belső auditok felkészülésében és végrehajtásában való részvétel.

Követelmények:

Felsőfokú műszaki végzettség;
Tárgyalási szintű szakmai angol nyelvtudás;
Min. 5 év autóipari cégnél szerzett minőségirányítási tapasztalat;
Vezetői tapasztalat;
ISO/TS – IATF 16949 és ISO 14001 szabvány ismeretek;
MS Office és SAP felhasználói szintű ismerete.

Előny:

Német és/vagy francia nyelvtudás
Garanciális ügyintézésben jártasság
Autóipari OEM kommunikációban szerzett gyakorlat
Minőségbiztosítási vezető területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítéseemail címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380, +36 30 791-5969

Értékelt kvalitások

Minőségbiztosítási vezető területen szerzett tapasztalat Analitikus gondolkodásmód
Önálló munkavégzés
Jó problémamegoldó és szervező készség

Helyek Oroszlány
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.08.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Tervező gyakornok - Oroszlány

T-HR Kft.

Feladatkör:Feladat: A gyárban előforduló segéde...
Komárom-Esztergom, Oroszlány

Karbantartó gyakornok - Oroszlány

T-HR Kft.

Feladatkör:Feladatok: Javítási, karbantartási, ...

Villamos/gépész gyakornok - Oroszlány

T-HR Kft.

Feladatkör:Végzettség:Villamos/Gépész/mechatron...