Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

WARRANTY MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.
Régió: Veszprém

Hozzáadva: 2019.01.20.
Jelentkezési határidő: 2019.02.16.

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A gyáron belüli a garanciális problémák kezelése, mutatók követése
  • A beérkező selejtes anyagok nyomon követése
  • Vevői garanciális megállapodások felügyelete
  • A vevővel, sales-el, a felelős minőségügyi mérnökökkel való rendszeres egyeztetés az esetleges változtatásokról
  • Vevők rendszeres látogatása, garanciális kiesések összegyűjtése
  • Összetett garanciális elemzések koordinálása
  • Garanciális dokumentációk/statisztikák követése
  • A vevők által megkövetelt rendszeres (pl. heti, havi) megbeszéléseken a vállalat képviselete
  • A vállalat által fizetett garanciális költségek felügyelete
  • Társosztályokkal, termelési minőségügyi mérnökséggel történő szoros együttműködés

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész, villamos, minőségügy)
  • Multinacionális termelőcégnél gyártásban szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • ISO TS minőségügyi rendszerismeret, minőségügyi hibaelemző módszerek ismerete
  • Minőségügyben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • MS Office ismeret
  • Kiváló elemző készség
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Jó kommunikációs készség
  • Együttműködő készség
  • Német nyelvtudás előnyt jelent

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (bejárási támogatás, cafeteria, 13. havi fizetés, prémium)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: WARRANTY MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK, Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.01.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre