Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

WARRANTY MANAGER

IMPC Personnel Hungária Kft.
Régió: Baranya, Békés, Nógrád, Tolna, Somogy, Bács-Kiskun, Borsod-Abaúj-Zemplén, Csongrád, Fejér, Győr-Moson-Sopron, Hajdú-Bihar, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Komárom-Esztergom, Pest, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Vas, Veszprém, Zala, Budapest, Veszprém

Hozzáadva: 2019.01.18.
Jelentkezési határidő: 2018.12.20.

Közép-dunántúli, dinamikusan fejlődő autóipari elektronikai multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A warranty mérnök és technikus csoport irányítása
  • A warranty csoport munkájának összehangolása, folyamatok, módszerek és eszközök fejlesztése, felügyelete
  • A warranty csoport céljainak, és költségeinek meghatározása és monitorozása
  • A beosztottak kompetenciájának értékelése, fejlesztése, tréningtervek meghatározása
  • A vevőtől érkező garanciális problémák kezelésének biztosítása a vállalati minőségügyi sztenderdek mentén
  • A vevői garanciális megállapodások felügyelete
  • A vevő felé a termék garanciális állapotának képviselete
  • A garanciális felelősség vevő felé történő meghatározása
  • A vevői garanciális adatok statisztikai elemzése, a minőségügyi és költség kockázatok eszkalálása
  • A vevők által meghatározott rendszeres (pl. heti, havi) megbeszéléseken a vállalat képviselete
  • Rendszeres riportok és beszámolók készítése a management felé
  • Társosztályokkal történő szoros együttműködés

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész, villamos, minőségügy)
  • Autóipari multinacionális környezetben szerzett senior mérnöki, csoportvezetői tapasztalat
  • Autóipari garanciális folyamatok kezelésében szerzett több éves releváns szakmai tapasztalat
  • ISO TS minőségügyi rendszerismeret, minőségügyi hibaelemző módszerek ismerete
  • Statisztikai elemző módszerek ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office ismeret
  • Jó elemző készség
  • Gyakorlatias szemlélet
  • Kiváló tárgyaló és együttműködő készség
  • Német nyelvtudás előnyt jelent

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (bejárási támogatás, cafeteria, 13. havi fizetés, prémium)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Közép-Dunántúl

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: WARRANTY MANAGER, Közép-Dunántúl

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Iratkozzon fel állásértesítőre