www.cvonline.hu

Vonalgondozó (Kisbér)

  • A hirdetés 52 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Vonalgondozó

Helység
Kisbér
Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • a kijelölt pályaszakasz gyalogbejárása során a pálya és tartozékainak szemrevételezéssel történő vizsgálata, a hiányosságok feltárása, kismértékű hibák helyreállítása, kisebb munkaigényű zavarok elhárítása.

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú állami iskolai végzettség, vasipari szakképesítés
  • szakirányú vasúti szakképesítés (vonalgondozói tanfolyam)
  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk

  • vasúti menetkedvezmény
  • cafeteria

2017.12.31.

Bővebb felvilágosítást ad
Hollósi Lászlóné 22/315-271 / 02/41-89

Várjuk jelentkezését!

Helyek Kisbér
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2017.12.01.