www.cvonline.hu

VoIP Rendszerüzemeltető

  • A hirdetés 55 napja lejárt

Több mint 20 éve stabilan működő, ügyfeleink számára széleskörű internet megoldásokat nyújtó vállalatunk folyamatosan bővülő családias csapatába keres

VoIP RENDSZERÜZEMELTETŐ

kollégát

A VoIP rendszerüzemeltető feladatai:

  • VoIP távközlési kommunikációs rendszerek megvalósítása, telepítése
  • Ügyféltámogatás, hibakezelés
  • Rendszertervezés
  • Rendszerdokumentációk készítése

A VoIP rendszerüzemeltető pozíció ellátásához szükséges ismeretek, készségek:

  • TCP/IP alapos hálózati ismeretek, (L3 routing, VPN megoldások, stb.)
  • Linux ismeretek (alap-rendszergazdai szinten),
  • VoIP eszközök programozásában szerzett tapasztalat (VoIP átjárók és telefonok, Asterisk PBX)
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Pozitív gondolkodás, együttműködő személyiség

Előnyök:

  • Idegen nyelv ismerete
  • Mikrotik RouterOs rendszer ismerete és használata
  • VMware virtuális környezet ismerete
  • PSTN távközlési kommunikációs rendszerek ismerete

Miért jó az ACE Telecomnál dolgozni?

  • Mert küldetésünknek tartjuk, hogy naprakész, rugalmas és professzionális vállalati megoldásokat biztosítsunk minden ICT igényre, és ehhez kiváló csapatot építsünk
  • Mert munkatársaink versenyképes bérezést és juttatási csomagot kapnak
  • Mert mi gondolunk a fejlődésre is, így munkatársainknak képzési lehetőségeket biztosítunk
  • Mert fontosnak tartjuk a pozitív családias munkahelyi légkör megteremtését, ezért kollégáink számára folyamatosan szervezünk változatos csapatépítő programokat

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület
Munkavégzés módja: teljes munkaidő
Szakmai terület: Rendszerüzemeltető/IT üzemeltetés, telekommunikáció

A jelentkezéshez kérjük, küldd el szakmai önéletrajzodat.

Helyek III. kerület
Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika > Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.06.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre