Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vodafone gyakornok (olasz nyelvtudással)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.11.12.
Hirdetés azonosító: 1812821
lejárt

Könyvelő gyakornokot keresünk Partnerünk, a Vodafone Shared Services Budapest megbízásából.

Érdeklődsz az üzleti élet és a vezető nagyvállalatok világa iránt? Ha a válasz igen, akkor ez a munka neked való, hogy szakmai gyakorlatot szerezz és fejleszthesd tudásodat egy nyitott, segítőkész környezetben, mely a Te szakmai fejlődésedre fókuszál!

Ez az állás SZAKMAI GYAKORLATOD teljesítéséhez is ideális.

Karriert építenél? Egy jónevű nagyvállalatnál szerzett tapasztalat később mindig jól mutat egy önéletrajzban!

Feladatok:

  • Beérkező számlák ellenőrzése és könyvelése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, a számlák kapcsán felmerülő problémák megoldása
  • Beérkező hívások és e-mailek feldolgozása, rögzítése
  • Egyéb ad-hoc jellegű adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony (passzív féléves is lehetsz!)
  • Középfokú angol nyelvtudás (szakmai nyelvtudás főként)
  • Olasz nyelvtudás
  • Gazdasági / pénzügyi / számviteli tanulmányok
  • MS Office magabiztos ismerete (főként Excel)

Munkaidő

Részmunkaidőben, rugalmas beosztásban lehet dolgozni.

Hétfőtől péntekig 09:00-18:00 között napi 4 órában (heti 20 óra).

Minimum 6 hónap vállalása elvárt.

Előnyt jelent:

  • SAP ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Bruttó 1190 Ft/óra
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, amelyet a lenti űrlap kitöltésével és doc vagy pdf formátumú önéletrajz feltöltésével tehetsz meg.

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2018.09.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre