www.cvonline.hu

Vizuális minőségellenőr és szereldei munkatárs

  • A hirdetés 95 napja lejárt

EMI-Technology Bt.

Autóipari alkatrészeket gyártó cég Budapesten, a x. kerületben (Örs vezér térnél) pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:

  • Gyártási folyamatok megismerése, feladatok ellátása
  • Az Összeszerelési folyamatokban való részvétel
  • A kész termékek ellenőrzése, tesztelése, csomagolása és címkézése
  • Gyártási feladatok dokumentálása
  • Bejövő és kimenő árú vizuális és gépi ellenőrzése, minőségi hibák kiszűrése, dokumentálás
  • Ellenőrzési dokumentációk folyamatos vezetése
  • Termelési eredmények, napi jelentések rögzítése
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Jó látás
  • Minőségellenőri tapasztalat szintén nagy előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Gyors tanulás, több műszakos munkarend vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, versenyképes jövedelem
  • Stabil, németországi cégcsoport részeként működő magyarországi vállalat
  • 1 műszak (nyár elejétől várható 3 műszakos munkarend)
  • Családias környezet
  • Fejlődési lehetőség

Önéletrajzos jelentkezését .pdf  formátumban várjuk!

Helyek Budapest
Pest
X. kerület
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr
Szakmunka / fizikai munka
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.03.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre