Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vizuális ellenőr (Vas megye)

  • Company_icon Job & Career Kft
  • Location_icon Vas, Szombathely
  • A hirdetés 146 napja lejárt

Vas megyei partnerünk részére

vizuális ellenőröket

felveszünk!

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Megbízható munkavégzés
  • Jó szem- kéz koordináció, monotónia tűrés
  • 4 műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Érettségi
  • Termelési területen szerzett 1-2 év tapasztalat előnyt jelent

A Mi elvárásaink:

  • Termékek vizuális ellenőrzése
  • Minőségi követelmények betartása, hibák jelzése
  • Mérési minták előkészítése
  • Elsődleges csomagolási feladatok ellátása

Juttatások:

  • Kiemelt órabér (br. 1080 Ft/óra)
  • Mt feletti műszakpótlék
  • Cafetaria
  • Teljesítmény bonusz (br. 20000-25000 Ft)
  • Ingyenes buszjáratok

Munkavégzés helye: Szombathely és környéke

Jelentkezéshez küldje el fényképes önéletrajzát bérigénye megjelölésével címre vagy hívja a 20/3933446-os vagy a 30/282-6263-as telefonszámot

Helyek Vas
Szombathely
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre