Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vizsgálómérnök

Régió: XV. kerület, Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.05.18.
Jelentkezési határidő: 2019.05.31.

A VEIKI-VNL Villamos Nagylaboratóriumok Kft. hazai és nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező erősáramú berendezések vizsgálatával foglalkozó elismert vizsgálólaboratórium pályázatot hirdet

VIZSGÁLÓMÉRNÖK

munkakör betöltésére.

Csatlakozz hozzánk Te is, amennyiben:

  • Villamosmérnök végzettséggel rendelkezel
  • Legalább középfokú, aktív, kommunikációképes angol nyelvtudásra tettél szert
  • Magabiztos MS Office felhasználó vagy

Előnyt jelent:

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Rajzprogramok használatában való jártasság (AutoCAD)

Feladatok, amelyek várnak Rád:

  • Szabványok értelmezése, változások követése
  • Vizsgálatokra történő felkészülés
  • Vizsgálatok elvégzése (feladatok kijelölése, vizsgálati áramkör ellenőrzése, vizsgálati napló készítése, dokumentálások)
  • Vizsgálatok esetén a teljes projekt menedzselése a beszállítástól a visszaszállításig vagy a megsemmisítésig
  • Laborfejlesztésben való részvétel
  • Hazai és nemzetközi ügyfelekkel való kapcsolattartás az árajánlatkérés fázisától a jegyzőkönyv elkészítéséig

Amit mi ajánlunk ezért cserébe:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil és motiváló munkahelyi háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Továbbképzéseken, konferenciákon való részvétel

Munkavégzés helye: Budapest, XV. kerület

Helyek XV. kerület
Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Villamosmérnök
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre