Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vizsgáló technikus

  • MÜKI LABOR Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 48 napja lejárt

A MÜKI Labor Kft. vizsgálótechnikusi munkakörbe keres munkatársat, budapesti székhelyű, műanyag vizsgáló laboratóriumába. Várjuk a jelentkezését olyan gyakorlatias, laboratóriumi tapasztalattal, műszaki szemléletmóddal rendelkező, pontosságot, tisztaságot szerető munkatársnak, aki szívesen dolgozik projektorientált, innovatív légkörben.

Elvárások:

  • Vegyész/gépész/műszerész technikusi végzettség,
  • Laborban technikusi tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • Pontos, precíz és tiszta munkavégzés

Előny:

  • Angol és/vagy német nyelv ismerete,
  • Akkreditáció ügymenetének ismerete,

Feladatok:

  • Műanyag alapanyagok, félkész- és késztermékek vizsgálata,
  • Műszerek megfelelő szintű kezelése,
  • Adminisztráció (projektek, akkreditáció)

Amit kínálunk:

  • Innovatív, kreatív légkör,
  • Megfelelő munkakörnyezet,
  • Dinamikus csapat

A fényképes önéletrajzot, bérigény megjelölésével szíveskedjen küldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari laborasszisztens
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szakmunka / fizikai munka > Technikus
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Laboratóriumi asszisztens, Tudományos asszisztens, Vegyész
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre