Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vízműgépész (Zamárdi)

  • Dunántúli Regionális Vízmű Zrt. (DRV)
  • Zamárdi, Somogy
  • A hirdetés 90 napja lejárt

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.

Siófoki Üzemvezetősége

VÍZMŰGÉPÉSZ

munkakörbe munkatársat keres

FŐ FELADATOK:

  • víztermelő és víztisztító technológiák üzemeltetése;
  • vízminőség ellenőrző vizsgálatok;
  • víztisztításban használt vegyszerek előkészítése, vegyszerfogyások rögzítése;
  • az ivóvíz-közműrendszeren lévő ivóvíz hálózati elemek (tolózárak, tűzcsapok, közkifolyók, szerelvényaknák) karbantartása, javítása;
  • az ivóvíz-közműrendszeren lévő gépházakban, műtárgyakban lévő vezetékek hálózati elemek korrózióvédelmének elvégzése, takarítási feladatok ellátása;
  • az ivóvíz-közműrendszer távfelügyelete, üzemeltetése a folyamatirányító rendszerek alkalmazásával.

FELTÉTELEK:

  • középfokú végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • önálló, precíz munkavégzés

ELŐNY:

  • érettségi bizonyítvány
  • hasonló területen szerzett gyakorlat
  • vízügyi, vagy gépésztechnikusi végzettség
  • gyenge, vagy erősáramú villamos műszerész képzettség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil nagyvállalati háttér
  • családbarát munkahely
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • karrierlehetőség az ország legnagyobb víziközmű-társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE: Zamárdi

Jelentkezni 2019. október 17-ig lehet.

Helyek Zamárdi
Somogy
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Műszerész, Szerelő, Víz- gáz- fűtésszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre