Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vízműgépész (Kaposvár)

  • Dunántúli Regionális Vízmű Zrt. (DRV)
  • Kaposvár, Somogy
  • A hirdetés 15 napja lejárt

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.

Nagyatádi Üzemvezetősége

VÍZMŰGÉPÉSZ

munkakörbe munkatársat keres

FŐ FELADATOK:

  • víztermelő és víztisztító technológiák üzemeltetése
  • vízminőség ellenőrző vizsgálatok
  • víztisztításban használt vegyszerek előkészítése, vegyszerfogyások rögzítése
  • az ivóvíz-közműrendszeren lévő ivóvíz hálózati elemek (tolózárak, tűzcsapok, közkifolyók, szerelvényaknák) karbantartása, javítása
  • az ivóvíz-közműrendszeren lévő gépházakban, műtárgyakban lévő vezetékek hálózati elemek korrózióvédelmének elvégzése, takarítási feladatok ellátása
  • vállalati gépjármű vezetése
  • az ivóvíz-közműrendszer távfelügyelete, üzemeltetése a folyamatirányító rendszerek alkalmazásával

FELTÉTELEK:

  • középfokú végzettség
  • alapfokú MS Office használata (Word, Excel)
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • önálló, precíz munkavégzés

ELŐNY:

  • hasonló területen szerzett gyakorlat
  • vízügyi, vagy gépésztechnikusi végzettség
  • gyenge, vagy erősáramú villamos műszerész képzettség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil nagyvállalati háttér
  • családbarát munkahely
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • karrierlehetőség az ország legnagyobb víziközmű-társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE: Kaposvár

Jelentkezni 2019. szeptember 29-ig lehet.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Kaposvár
Somogy
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Műszerész, Szerelő, Víz- gáz- fűtésszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre