Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Víziközmű - tervező

  • Magyar Víziközmű Szövetség
  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • A hirdetés 20 napja lejárt

A PANNON-VÍZ Regionális Önkormányzati Víziközmű-szolgáltató Zrt.
 Beruházási és Fejlesztési Osztályára

1 fő munkatársat keres

munkakörbe

Munkavégzés helye: Győr

Feladatok:

  • vízellátás, csatornázás tervezése, vízi-közművek tervezése (tanulmányterv, vízjogi létesítési engedélyes terv, kiviteli terv)
  • részvétel tervezői egyeztetéseken

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki szakképesítés (mélyépítő, vízépítő mérnöki végzettség)
  • mérnökkamarai tervezői jogosultság
  • tervezői program (autocad) felhasználói szintű ismerete
  • minimum öt éves tervezői gyakorlat
  • önállóság, proaktivitás

Előnyt jelent:

  • magas fokú kommunikációs és problémamegoldó készség

 Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződés
  • szakmai fejlődési és továbbképzési lehetőség

Szakmai önéletrajzát – a pozíció megjelölésével – küldje meg postacímünkre: 9025 Győr, Országút u. 4. vagy elektronikusan.

Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Építés / Ingatlan > Építőmérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre