Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vízhálózat-szerelő - karbantartó (Kincsesbánya)

  • Dunántúli Regionális Vízmű Zrt. (DRV)
  • Kincsesbánya, Fejér
  • A hirdetés 6 napja lejárt

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.

Velencei Üzemvezetősége

VÍZHÁLÓZAT-SZERELŐ–KARBANTARTÓ

munkakörbe munkatársat keres

FŐ FELADATOK:

  • Ivóvízhálózaton, közműrendszeren lévő meghibásodások szakszerű elvégzése a megfelelő eszközök, gépek működtetésével;
  • ivóvíz-közműrendszeren lévő gépházakban, műtárgyakban lévő vezetékek, hálózati elemek korrózióvédelmének elvégzése;
  • ivóvíz-közműrendszer telephelyein és védterületein takarítási és karbantartási feladatok elvégzése;
  • vállalati gépjármű vezetése.

FELTÉTELEK:

  • középfokú végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány

ELŐNY:

  • fémipari végzettség
  • hasonló területen szerzett gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil nagyvállalati háttér
  • családbarát munkahely
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • karrierlehetőség az ország legnagyobb víziközmű-társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE: Kincsesbánya

Jelentkezni 2019. november 30-ig lehet.

Helyek Kincsesbánya
Fejér
Kategória Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Szerelő, Víz- gáz- fűtésszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre