Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Víz-, gáz-, fűtésszerelő

  • MaRoin GmbH
  • Németország, Külföld
  • A hirdetés 19 napja lejárt

A MaRoin GmbH több mint tíz éve biztosít munkaerőt neves cégeknek Németország egész területén. Hosszútávú megbízásokkal foglalkoztatjuk munkavállalóinkat és folyamatosan keresünk egyedül és csapatban is dolgozni tudó szakembereket.

Víz-,  gáz-, fűtésszerelő – Bajorország, Regensburg

Feladatok:

  • Lakó- és kereskedelmi épületekben található víz-, fűtés és szaniter berendezések telepítése
  • Vízberendezési tárgyak bekötése, vízelvezető-, fűtő-, vízszolgáltató- és szennyvízrendszerek alkatrészeinek és szerelvényeinek mérése, vágása, összeszerelése, karbantartása és javítása, hőközpontok létrehozása

Kezdés: 2019.10.28 / 2019.11.04

Elvárások a pályázótól:

  • Szakirányú végzettség, legalább két éves tapasztalat a szakmában
  • Német nyelvtudás legalább alap szinten, (2 fös csapat esetén elegendö, ha az egyik tagnál van nyelvtudás)
  • Saját gépjármű előny
  • Rugalmasság, megbízhatóság

Amit cégünk ajánl:

  • Német bejelentett szerződéses munkaviszony, nyugdíj- és betegbiztosítás
  • Határozatlan idejű szerződés, közvetítői díjak nélkül !
  • Versenyképes kereset német viszonyok szerint
  • Órabér: br. 12,19-13,50 € , napi dij/Auslöse  akár nettó 50-60 €/munkanap, bérezés tapasztalattól és nyelvtudástól függően
  • Nettó 2400-2700 €/hó fizetés
  • Heti előleg felvételére való lehetőség, munkabérfizetés pontosan,minden hónap 15-ig
  • 25 % túlóra pótlék, 50% vasárnapi pótlék, 100 % ünnepnapokon, szabadságpénz, karácsonyi bónusz
  • Munkavédelmi ruházat és felszerelés
  • Teljeskörű ügyintézés, amely a szállás megrendelését is magába foglalja
  • Magyar nyelvű kapcsolattartó személy

A fényképes részletes szakmai önéletrajzokat (lehetöség szerint német nyelven is) a bizonyítványokkal együtt a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával szíveskedjenek megküldeni!

Reméljük, hogy hamarosan a munkatársaink között üdvözölhetjük Önt !
MaRoin Personaldienstleistungen GmbH
Tel:  0049 16092548865 (magyarul)
WhatsApp / Viber: 0049 16092548865

Helyek Németország
Külföld
Kategória Építés / Ingatlan
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka > Épületkarbantartó, Karbantartó, Szerelő, Víz- gáz- fűtésszerelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.09.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre