Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Víz-, gáz- és központi-fűtésszerelő. épületgépész

  • Profitec GmbH
  • Külföld, Németország
  • A hirdetés 28 napja lejárt

Német munkaadó

Víz-, gáz- és központi-fűtésszerelőket

keres!

Munkaadó: Profitec GmbH Jena, az M2 Gruppe tagjaként irodánk idestova 20 éve megtalálható a németországi munkaeröpiacon. Profilunk a mukaerö-kölcsönzés, ezen a téren az évek alatt kialakított ügyfélkapcsolatainknak köszönhetöen biztos, hosszútávú munkát tudunk biztosítani kollégáinknak.

Munkavégzés helye: Baden-Württemberg / Bayern / Hessen

Munkakezdés idöpontja: megegyezés szerint

Elvárásaink /feladatok:

  • Szakképesítés, szakmai tapasztalat
  • Szerelvények és berendezések bekötése müszaki rajz és szerelési terv alapján
  • Önálló munkavégzés
  • Autogén hegesztés elöny
  • Német nyelvismeret (munkahely szintü)
  • Jogosítvány és autó (elöny)

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely és hosszútávu munkalehetöség német hivatalos bejelentéssel
  • Tarifán feletti fizetés
  • Már kezdéskor az 1-es adókategóriába kerül
  • 24 nap éves fizetettszabadság, munkaviszony idötartalmával évente emelkedik
  • Szabadság ill karácsonyi jutalmak
  • Ingyenes munkaruha és védöeszközök
  • Szállásköltségek megtérítése (óránkénti távoltartózkodási díjj)
  • Magyar nyelvü kapcsolattartás

Felmerülö kérdéseit ill. jelentkezését várjuk telefonon +49 36 41 53 76 20 (munkanapokon 8 és 15 óra között) vag  elektronikus úton.

Helyek Külföld
Németország
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Gyártás / Termelés
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka > Épületkarbantartó, Karbantartó, Szerelő, Víz- gáz- fűtésszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.03.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre