Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Viszonteladói referens

  • Aqualing Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 28 napja lejárt

Feladatok:

  • új, potenciális viszonteladói partnerek keresése,
  • kapcsolattartás a meglévő viszonteladói partnereinkkel,
  • termékválasztékunk szélesítése viszonteladói partnereinknél,
  • részvétel az ajánlati dokumentáció előkészítésében,
  • partneri megrendelések folyamatának nyomon követése,

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • minimum 3 – 5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • felhasználói, magas szintű számítógépes ismeretek,
  • jó kommunikációs készség,
  • terhelhetőség és stressz tűrő képesség,
  • erkölcsi bizonyítvány,
  • gépkocsivezetési gyakorlat, utazási hajlandóság

Előnyök:

  • műszaki termékek értékesítésében szerzett kereskedelmi tapasztalat,
  • műszaki (gépészmérnöki, villamosmérnöki, vegyészmérnöki) végzettség,
  • angol nyelvismeret,

Amit kínálunk:

  • főállású munkaviszonyt,
  • alapfizetést és teljesítmény arányos mozgóbér,
  • szakmai fejlődési lehetőséget,
  • egy folyamatosan fejlődő cég által nyújtott stabil hátteret,
  • egy lendületes csapatmunkában való részvételt

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Key account manager, Telefonos értékesítő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre