Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

VISUAL MERCHANDISER - KECSKEMÉT

H&M Hennes & Mauritz Kft.
Régió: Kecskemét, Bács-Kiskun

Hozzáadva: 2019.05.20.
Jelentkezési határidő: 2018.12.20.
H&M

VISUAL MERCHANDISER

A H&M a világ egyik vezető divatkereskedelmi vállalata, amely jelenleg mintegy 148.000 munkatársat foglalkoztat a világ 63 országában.

Mivel folyamatosan terjeszkedünk, mindig szükségünk van új tehetségekre – a cég minden területén. Csatlakozz hozzánk, ehhez az inspiráló, pörgős, izgalmas, folyamatosan változó környezethez, ahol a karrier lehetőségek határtalanok.

Visual Merchandiser-ként a Te feladatod az eladótérben és a kirakatban található termékek H&M elvárásainak megfelelő bemutatása a bevétel maximalizálása érdekében. Kreatív vizuális megoldásokkal teremtesz inspiráló közeget a vásárlók számára. Imádod a divatot: nyomon követed a legújabb trendeket. Feladatod a munkatársak képzése es fejlesztése a szakterületeden.

  • Minimum 1 éves kereskedelmi tapasztalattal rendelkezel vagy kevesebb tapasztalattal, de szakirányú  végzettséggel.
  • Ismered a legfrissebb divattrendeket.
  • Bátran és jól kommunikálsz.
  • Szeretsz csapatban dolgozni.
  • A gyorsaság és a kreativitás a véredben van.
  • Célorientált vagy és betartod a kijelölt határidőket
  • Tudsz tervezni es prioritásokat  felállítani.
  • Képes vagy több, egy időben zajló feladatot elvégezni es koordinálni.
  • Nyomás alatt is megtartod a fókuszt.
  • Világosan es meggyőzően kommunikálsz.
  • Nyitott vagy az újdonságokra es nem félsz kezdeményezni.

Ha szeretnéd használni a fent említett készségeket és még többet tanulni a divat eladás vezetőjétől – jelentkezz ma!

Ha többet szeretnél tudni a pozícióról térj vissza a weboldalunkra és tölts el egy napot Orpianoval.

Helyek Kecskemét
Bács-Kiskun
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Kultúra / Művészet / Szórakoztatás > Dekoratőr
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Aktiválás időpontja 2018.11.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
VISUAL MERCHANDISER - BUDAPEST

A H&M a világ egyik vezető divatkereskedelm...
Budapest, Pest

ELADÓ - KECSKEMÉT

Kecskemét, Bács-Kiskun

Kontroller - Kecskemét

Man at Work Kft.

FELADATOK: Részvétel havi zárási folyamatokban,...