Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villás Targoncavezető - Ulm, Ravensburg

Munkavégzés helye: Magyarország
Külföld

Németország

Munkavégzés helye: Németország, Ulm, Ravensburg

Munkakezdés ideje: azonnal

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk Németországba több villás targoncavezetőt

Az Ön feladatai:

  • első – és oldalsó villás targonca kiszolgálása
  • áruk ki – és bepakolása
  • áruk komissziója
  • áruk mozgatása, szállítása

Amit Öntől várunk:

  • kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • első villás targoncás tapasztalat + targoncás jogosítvány
  • saját autó előny bejáráshoz
  • önálló munkavégzés
  • kommunikációs készség, elkötelezettség, csapatszellem

Amit nyújtunk:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
  • fizetés: nettó 1400 euró / hó + német partner által biztosított és fizetett szállás
  • túlórázási lehetőség
  • fizetett szabadság
  • munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!

Iratkozzon fel állásértesítőre