Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villanyszerelő

  • Borsodvíz Zrt.
  • Borsod-Abaúj-Zemplén, Nyékl...
  • A hirdetés 18 napja lejárt

A Borsodvíz Önkormányzati Közüzemi Szolgáltató Zrt.

munkatársakat keres nyékládházi, encsi üzemigazgatóságára

Feladatok:

  • gépek-berendezések villanyszerelése, javítása, karbantartása, épületvillamosság,
  • tervszerű megelőző karbantartás.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség (villanyszerelő, elektronikai műszerész)
  • B kategóriás jogosítvány
  • precíz, önálló munkavégzés
  • gépkönyvek, műszaki rajzok olvasásának ismerete
  • pályakezdő és tapasztalt villanyszerelők jelentkezését is várjuk!
Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Nyékládháza
Encs
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre