Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villanyszerelő

  • Continental Handel Kft
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 16 napja lejárt

Építőiparban, motoros mozgatású automata kapukkal és gyorskapukkal, valamint rakodástechnikával foglalkozó - több mint 20 éve működő - cég keres szerelői munkakör betöltésére munkatársat.

Pozíció leírás:

Automata ipari kapuk beüzemelése, javítása és karbantartása

Feladatok:

  • a motorok összekötése, vezérlések programozása
  • javítás esetén a hibák megkeresése és megszüntetése
  • a szervizkönyv útmutatásai alapján a meghibásodott vezérlések részegységeinek tesztelése, a hiba behatárolása és javítása
  • felügyeleti, megelőző karbantartó feladatok ellátása

Elvárások:

  • középfokú szakképesítés
  • B kategóriás jogosítvány
  • megbízhatóság
  • önálló munkavégzés
  • párban való munkavégzés
  • magasban történő munkavégzéshez való alkalmasság
  • a munkavégzés változó helyszíneken történik ehhez szükséges rugalmasság, utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaszerződés, biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
  • azonnali munkakezdési lehetőség! Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • korrekt, pontos bérkifizetés
  • munkaruhát, minőségi szerszámokat biztosítunk
  • jó hangulatú csapat
  • változatos munkakörnyezet
  • fejlődési lehetőség
  • betanulás biztosítása

Munkavégzés helye: helyszíni, elsősorban Budapest és környéke

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre