Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villanyszerelő

  • VIASTEIN Kft.
  • Biharkeresztes, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 13 napja lejárt

Stabil vállalati háttérrel és széleskörű partnerhálózattal rendelkező, prémium térkőgyártással foglalkozó cégünk csapatába keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Elektromos gépek, berendezések javítása és karbantartása
  • Ipari automatizálással kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Erős-és gyengeáramú kivitelezési munkálatok végrehajtása
  • Hidraulikai és pneumatikai ismeretek implementálása

Elvárások:

  • Min. 3-5 éves szakmai tapasztalat azonos munkakörben
  • Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás
  • Gyors problémamegoldó képesség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • PLC programozással kapcsolatos ismeret előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Céges autó + mobiltelefon
  • Komfortos szálláshely, modern munkakörnyezet
  • Családias hangulat, dinamikusan fejlődő team-tagság

Munkavégzés helye: Biharkeresztes

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Biharkeresztes
Hajdú-Bihar
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.09.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre