Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

BUDAPESTI KÖZLEKEDÉSI ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG

Mozgólépcső Szakszolgálata

Villanyszerelő

feladatra keres munkatársat

Főbb feladatok:

  • mozgólépcsők vezérlésének (beleértve PLC,frekvenciaváltó) üzemeltetése, karbantartása
  • mozgólépcsők hibáinak gyors javítása
  • mozgólépcsők elektromos berendezéseinek, érzékelőinek beállítása

A munkakör betöltésének feltételei:

  • villanyszerelő/elektronikai műszerész vagy villamosgépkezelő középfokú vagy szakmunkás végzettség
  • gépvezérlések karbantartásában szerzett gyakorlat
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent:

  • érettségi bizonyítvány

Leendő munkatársunktól megkívánt képességek, készségek:

  • csapatmunkára és önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • pontos, szakszerű munkavégzés
  • megbízhatóság, lelkiismeretesség

Munkavégzés jellege, helye:

  • 12/24 folyamatos, illetve állandó éjszakás, állandó nappalos munkarend
  • helye: változó jellegű, Budapest területén, metróállomásokon

Amit nyújtunk:

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • a speciális ágazatból adódóan egyedülálló tapasztalatokat adó munkakör
  • cafetéria
  • ingyenes utazási lehetőség a BKV Zrt. járatain további két hozzátartozónak is
  • üdülési lehetőségek
  • igény szerint munkásszállói elhelyezés

Csatolni kérjük: Fényképes szakmai önéletrajzot (elérhetőség megjelölésével)

Jelentkezési határidő: 2019.04.12.

A munkakör betölthető: a jelentkezések és a személyes meghallgatások elbírálását követően.

A szakmai önéletrajzot elektronikus úton kérjük beadni.

Budapest
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása