Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villanyszerelő

  • Az álláshirdetés ma lett frissítve

A NYÍRSÉGVÍZ Zrt.

villanyszerelő

munkatársat keres

Stabil hátterű, fejlődési lehetőséget biztosító, a generációs és családbarát igényekhez jól illeszkedő társaságunk villanyszerelő pozíciót  hirdet megszakítás nélküli folyamatos munkarendben.

A munkakörben ellátandó feladatok:

  • A Társaság villamos berendezéseinek és az ahhoz kapcsolódó területek folyamatos működésének biztosítása, a villamos gépek, berendezések karbantartási feladatainak elvégzése.
  • Elektromos berendezések hibafeltárása.
  • Új eszközök, berendezések elektromos beüzemelése.

Alkalmazási feltétel:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetői gyakorlat
  • Számítógépes felhasználói ismeretek

Igényelt szakmai végzettség:

  • Középfokú végzettség (villanyszerelő, műszerész)

Előnyt jelent:

  • Aggregátorkezelői végzettség
  • Érintésvédelmi, szabványossági, villámvédelmi bizonyítvány
  • Irányítástechnika területén szerezett szakmai gyakorlat

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza székhellyel

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér, modern, innovatív működési környezet
  • Változatos feladatok, csapatmunka, innovációs készség kibontakoztatása
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások, rendezvények

A pályázatokat magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajz formájában végzettségekkel, képesítésekkel, gyakorlati/munkatapasztalatokkal kérjük benyújtani.

Helyek Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre