Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villanyszerelő

  • Company_icon abakus Personal GmbH & Co. KG
  • Location_icon Németország, Külföld
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 5 napja lett frissítve

Villanyszerelői munka Németország szerte, 1.900 EUR netto havi(168 óra) kereset + túlóra + pótlékok + 200 EUR BONUS + ingyenes  szállás (kizárólag) hosszú távú munkavégzés

Abakus Magyarország a németországi abakus vállalati csoport magyar munkavállalóival foglalkozó osztálya. Az abakus vállalati csoport jelenleg  13 németországi  telephellyel és sokéves tapasztalattal rendelkezik a Magyarországról érkezett szakemberek foglalkoztatásában. Céges kultúránkat már közel 20 éve kimagaslóan jó minőség, megbízhatóság , méltányosság és értékbecslés jellemzi. Munkavállalóinkra különösen nagy  figyelmet fordítunk és személy szerinti támogatást nyújtunk.

Cégünk azonnali kezdéssel

Villanyszerelőket

keres.

Munkakör:

  • Installálás, üzembe helyezés, karbantartás (konnektor, elosztódoboz, kapcsolók)
  • Kapcsolószekrény építése és vezetékes összekötése
  • A szerszámok kezelése és karbantartása, kapcsolószekrények kábelezése
  • Világítási technika kiépítése
  • Épület és lakóházak berendezéseinek elektromos kivitelezése
  • Telepítési tervek olvasása
  • Villamos rendszer karbantartása
  • Elő- és utómunkák

 Amit ajánlunk:

  • Hosszú távú német munkalehetőség, németországi bejelentés
  • Kereset: min.1.900 EUR nettó/hó + pótlékok + túlóra +szállás
  • Startbonus a harmadik hónap után kerül kifizetésre
  • Ingyenes szállás egyágyas szobákban
  • Kollektív szerződés szerinti pontos és teljesítésnek megfelelő bérezés
  • Szabadságpénz
  • Munkaruhát, minőségi védőfelszerelést (PSA), minőségi szerszámokat biztosítunk
  • Magyar nyelvű munkatársunk áll rendelkezésére

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Munkatapasztalat
  • Megbízható személyiség
  • Német nyelvtudás
  • Gépjárművezetői engedély (B), saját autó

Felkeltettük érdeklődését?

Legyen tagja csapatunknak és jelentkezzen még ma!

Helyek Németország
Külföld
Kategória Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Épületkarbantartó, Karbantartó, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2018.11.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre