Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villanyszerelő

  • Lakásépítő T.2-Invest Kft.
  • Budapest, Pest, Veszprém
  • A hirdetés 182 napja lejárt

Lakásépítő T.2-Invest Kft. keres munkatársat

munkakörbe

Ingatlankezelő cég keres beépítési, szerelési, karbantartó munkákhoz gyakorlattal rendelkező villanyszerelőt.

Elvárások:

  • villanyszerelő szakképesítés
  • megbízhatóság, önállóság
  • pontos, precíz munkavégzés
  • munkatapasztalat

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye, Veszprém megye

Jelentkezés lehetőleg fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Veszprém
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.11.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre