Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villanyszerelő

  • Company_icon Autszer Kft.
  • Location_icon Kecskemét, Bács-Kiskun
  • A hirdetés 111 napja lejárt

Kecskeméti székhelyű cég

villanyszerelőt

keres

kapcsolószekrény gyártására

Feladatok:

  • Elosztó-berendezés gyártása, helyszíni telepítése
  • Ipari helyszíni villamos szerelés

Amit elvárunk:

  • Elektromos szakirányú végzettség: villanyszerelő vagy erősáramú berendezésgyártó
  • Rugalmasság
  • Megbízható, önálló, pontos munkavégzés, rajzolvasási ismeret
  • Alapvető számítógépes ismeretek (Word, Excel, stb.)

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkahelyi légkör, tiszta rendezett munkahely
  • Stabil vállalati hátér
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • azonnali kezdés

Előny:

  • Érettségi és német nyelvismeret
  • 2-4 éves munkatapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Ha felkeltettük érdeklődését jelentkezni fényképes részletes szakmai önéletrajz benyújtásával lehetséges, fizetési igény megjelölésével.

Helyek Kecskemét
Bács-Kiskun
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre