www.cvonline.hu

VILLANYSZERELŐ

  • Company_icon Comserv-98 Kft.
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 21 napja lett aktiválva

Erős- és gyengeáramú kivitelezéssel foglalkozó cégünk villanyszerelő munkatársat keres.

Feladatok:

  • Villanyszerelési munkák, épület villanyszerelés;
  • Elektromos berendezések karbantartása;
  • Napelemes rendszerek telepítésénél a kapcsolódó villanyszerelési munkák elvégzése;
  • Gépvezérlésekhez kapcsolódó gépi kábelezés és a vezérlő szekrények gyártása és bekötése.

Elvárások:

  • Villanyszerelő szakképesítés;
  • Önállóság;
  • Megbízhatóság.

Előnyök:

  • Regisztrált villanyszerelő;
  • FAM vizsga;
  • Érintésvédelmi szabványossági felülvizsgáló képesítés;
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaviszony;
  • Heti 40 óra teljes munkaidő;
  • Kulturált munkakörülmények;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Jó hangulatú, vidám csapat.

Munkavégzés:

  • Budapest

Amennyiben alkalmasnak találja magát a feladatra, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a munkakörben elvárt bérigényének megjelölésével, vagy várjuk a hívását a következő telefonszámon: 0670/602-8077.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság > Villanyszerelő
Építés / Ingatlan > Épületkarbantartó, Karbantartó
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.29.