www.cvonline.hu

Villanyszerelő

  • Company_icon PQS International Hungary Kft.
  • Location_icon Budapest, IX. kerület, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

munkatársat keresünk a X. kerületbe!

Létesítménygazdálkodással foglalkozó cégcsoportunk munkatársakat keres Villanyszerelő pozíció betöltésére

Feladatok:

  • telephely elektromos hálózatainak javítása, karbantartása
  • erősáramú szerelési feladatok elvégzése
  • általános karbantartási feladatok ellátása

Elvárások:

  • általánosan szakmunkás bizonyítvány (vagy technikusi bizonyítvány)
  • 3 év szakmai tapasztalat műszaki üzemeltetés, karbantartás területén
  • B kategóriás jogosítvány
  • erkölcsi bizonyítvány

Előny:

  • ELMŰ (feszültség alatti hálózat szerelés) képesítés
  • épületfelügyeleti rendszerek ismerete
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • korrekt munkafeltételek
  • főállású, heti 40 órás munkaviszony
  • munkaidő hétfőtől-péntekig (8:00-16:30)

Munkavégzés helye:

  • Budapest X. kerület

A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot várjuk.

A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését: villanyszerelő.

Helyek Budapest
IX. kerület
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villanyszerelő
Építés / Ingatlan > Épületkarbantartó, Karbantartó
Mérnök / Műszaki > Technikus
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.25.