www.cvonline.hu

Villanyszerelő

  • Company_icon Alföldvíz Zrt.
  • Location_icon Hódmezővásárhely, Csongrád
  • Mentés
  • Az álláshirdetés holnap lejár

A dél-alföldi térség legnagyobb víziközmű szolgáltatója,
az ALFÖLDVÍZ Zrt.
4.sz. Területi divíziója

munkatársat keres

 munkakörbe

(Munkavégzés helye: Hódmezővásárhely és környéke)

Feladatok:

  • nyomáskapcsolók, elektromos vezérlések és hőkapcsolók működésének ellenőrzése és beszabályozása, PLC vezérlő jelek ellenőrzése
  • fenntartási, fertőtlenítési munkák villamos előkészületeinek elvégzése
  • víztermelő egységek és kutak mindennemű villanyszerelői, karbantartási, javítási és szerelési munkáinak elvégzése

Feltételek:

  • villanyszerelő végzettség (szakmunkásképző vagy szakközép iskolai)
  • B kategóriás jogosítvány
  • rugalmasság

Előnyt jelent:

  • gyenge áramú illetve folyamatirányítással kapcsolatos szakmai ismeret, gyakorlat, analóg jeladók beszabályozása.
  • PLC szoftver feltöltés ismerete (Szoftver fejlesztés módosítás nélkül, archivált állomány feltöltése, esetleges PLC csere esetén.)

Amit kínálunk:

  • alapbér a besorolási rendszer alapján meghatározva
  • Cafetéria, önkéntes nyugdíjpénztári munkáltatói tagdíjvállalás, balesetbiztosítás, szociális, élethelyzethez kapcsolódó juttatások, utazási támogatás, céges rendezvények, elismerési rendszer, üdülési lehetőségek saját üdülőinkben
  • kiváló csapat és munkakörnyezet, munkaeszközök

A szakmai önéletrajzot a pozíció feltüntetésével várjuk.

Helyek Hódmezővásárhely
Csongrád
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai karbantartó, Elektronikai szerelő
Energetika / Villamosság > Villanyszerelő
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.24.