www.cvonline.hu

Villanyszerelő

  • A hirdetés 97 napja lejárt

Miskolci munkahelyre keresünk

munkatársakat.

Amit nyújtani tudunk:

  • magas jövedelem,
  • jó munkahelyi légkör,
  • segítőkész, emberi hozzáállás,
  • bejelentett főállás,
  • hosszú távú biztonság.

Feladatok: épületvillamossági szerelések.

Elvárásunk:

  • szakirányú végzettség,
  • legalább 2-3 éves szakirányú tapasztalat, épületvillamosság területén/pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • tudj csapatban és egyedül is dolgozni,
  • légy gyakorlatias, terhelhető és megbízható.

Jelentkezés: fényképes önéletrajz elküldésével.

További információkért hívja a kollégánkat: 20/360-2126-os telefonszámon.

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.15.