www.cvonline.hu

Villanyszerelő

  • A hirdetés 80 napja lejárt

(F. Segura Hungária Kft., Szolnok)

A SEGURA CSOPORT

A SEGURA CSOPORT gépjárművek fém alkatrészeinek – elsősorban sajtolási és hegesztési folyamatokkal történő – tervezésével, fejlesztésével és gyártásával foglalkozó cégcsoport. Az autóipar fém alkatrészeinek fejlesztésére és gyártására, valamint présszerszámok tervezésére, összeszerelésére és fejlesztésére szakosodtunk.

A Segura 1970-es megalakulása óta céljának tekinti, hogy olyan globális szolgáltató legyen, amely többet, kiválóbbat nyújt ügyfelei számára. A Segura fejlődése azóta sem állt le. Folyamatos az új technológiák kutatása, a termékek fejlesztése, amelyek révén az autóalkatrészek tervezésében és gyártásában vezető szerepet ért el, és a gépjárműipar egyik fő szolgáltatójává nőtte ki magát.

A POZÍCIÓ CÉLJA

A karbantartó csapat tagjaként hozzájárul a termelési tevékenység folyamatosságának biztosításához, a meglévő és a telepítésre váró félautomata és automata gyártó berendezések hatékony üzemeltetése által.
A Csoporton belül lehetőség nyílik a folyamatos szakmai fejlődésre és nemzetközi projektekben való részvételre. Sikeres pályázónk számára versenyképes juttatási csomagot kínálunk. Amennyiben  hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen a lenti e-mail címen.

FŐBB FELADATOK, FELELŐSSÉGI KÖRÖK

  • A gyár közép és kisfeszültségű hálózatain, erősáramú villamos berendezésein üzemviteli, üzemzavar-elhárítási, javítási, karbantartási és szerelési munkák végzése.
  • Termelő berendezések folyamatos, villamos oldali rendelkezésre állásának biztosítása, tervszerű elektromos karbantartások elvégzése, üzemzavarok elhárítása.
  • Épület és épületgépészeti villamos berendezések üzemeltetése, hibajavítása, villamos termelő berendezések bekötése, üzembe helyezése.
  • Egyedi gyártású elektronikák szerelése, javítása (hegesztő és présgépek részeként).

ELVÁRÁSOK

  • Villanyszerelő és/vagy középfokú villamos szakképzettség.
  • Vonatkozó elektromos szabványok, előírások ismerete.
  • Elektromos kapcsolási rajz olvasási készség.
  • Önálló munkavégzési képesség.
  • Hegesztési alapismeretek előnyt jelentenek.
Helyek Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Energetika / Villamosság > Villanyszerelő
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.11.07.