www.cvonline.hu

Villanyszerelő

  • A hirdetés 594 napja lejárt

Kezdési dátum:  Amint lehetséges

Munkaidő: 40 óra/hét

A Közép-európai Egyetem az Amerikai Egyesült Államokban és Magyaroszágon akkreditált budapesti székhelyű felsőoktatási intézmény. A CEU Oktatási-Szolgáltató Nonprofit Kft. pályázatot hirdet Villanyszerelő munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • Gépek, berendezések javítása; módosítások, átépítések, előírt karbantartások elvégzése, a felmerülő hibák elhárítása
  • Proaktív tevékenység az elektromos berendezések folyamatos fejlesztését illetően
  • Időszakos karbantartások elvégzése a karbantartási utasításoknak megfelelően, dokumentáció elkészítése
  • Alkatrészek utánpótlásának igénylése
  • A vonatkozó munka-, tűz- és érintésvédelmi szabályok betartása / betartatása
  • Egyéb karbantartási munkák elvégzése

Elvárások:

  • Szakirányú szakmunkás végzettség (villanyszerelő)
  • Építőiparban, erősáramú szakmunkában eltöltött minimum 5 év szakmai szakmai tapasztalat
  • Épületfelügyeletben és automatikában szerzett tapasztalat
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Elektromos karbantartásban szerzett tapasztalat és gyengeáramú hálózatok ismerete előnyt jelent
  • Önállóan és csapatban egyaránt képes munkavégzésre
  • Folyamatos terhelhetőség
  • Számítástechnikai ismeret
  • Kiváló problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos háttérrel
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkavégzés helye: 1051 Budapest, Nádor u. 11.

Kérjük,

  • önéletrajzát és
  • szakirányú végzettségét igazoló bizonyítványmásolatát

az alábbi email email címre a 2016/026-os kódszám megjelölésével juttassa el.

CEU is an equal opportunity employer.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő