Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

VIllanyszerelő, vagy villanyszerelő betanított munkás

  • A hirdetés 42 napja lejárt

Gödöllői telephelyű villanyszerelő ipari cégünk, önállóan dolgozni tudó, agilis, szakmáját szerető-gyenge és/vagy erősáramú hálózatok kivitelezési munkálataiban jártas

VILLANYSZERELŐ, vagy villanyszerelő betanított munkás

kollégát keres, hosszú távú munkavégzésre azonnali belépéssel.
Bérezés megegyezés szerint!

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség,
  • Megbízhatóság, önállóság,
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Korrekt/versenyképes fizetés
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű jogviszony.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen fényképes önéletrajzzal, vagy a 06 28 430 562 telefonszámon.

Helyek Gödöllő
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre