www.cvonline.hu

Villanyszerelő - Tata

  • A hirdetés 40 napja lejárt

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Új és meglévő gabonaszárító telepek berendezéseinek villamos karbantartása. Hibaelhárítások az ország egész területén. Gépek, berendezések állapotának ellenőrzése. Gépbeállítások elvégzése a biztonságos és folyamatos működés érdekében.

Végzettség:
Villanyszerelő szakirányú végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

Szakmai tapasztalat:
Ipari villamos berendezések javításában való jártasság, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
"B" kategóriás jogosítvány Egészségügyi alkalmasság magasban és feszültség alatt végzett munkára PLC ismeretek

Műszaki területre

Megjegyzés:
Stabil, folyamatosan fejlődő mezőgazdasági berendezéseket forgalmazó vállalat.