Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villanyszerelő (Szolnok)

  • MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok
  • A hirdetés 21 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV-START

Villanyszerelő

munkatársat keresünk

Keressük tapasztalt munkatársainkat, akik szívesen részt vesznek a régi vasúti járművek felújításában! Ha bejelentett munkát keresel és szeretnél egy családias hangulatú csapat tagja lenni, úgy várjuk mielőbbi jelentkezésedet! Hozd magaddal a szaktudásodat, mi pedig adjuk a biztos hátteret!

Feladatok

  • vasúti járműveken lévő villamoshálózatok és a hozzá tartozó berendezések szerelése, javítása,
  • vasúti járművek főegységeinek átvizsgálása, beüzemelése, működésének felügyelete
  • villamosberendezések hibafeltárása

Munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú szakirányú végzettség (villanyszerelő, járművillamossági szerelő, műszerész)
  • néhány éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • biztosítjuk szakmai fejlődésedet, támogatjuk képzéseidet
  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú, bejelentett munkalehetőséget kaphatsz
  • széleskörű béren kívüli juttatási csomagunkból válogathatsz kedvedre
  • vasúti utazási igazolványoddal egy év után akár külföldre is fillérekért utazhatsz és viheted a családot is magaddal

Munkavégzés helye
Szolnok

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Boda Ilona Izabella 56/421-533/139
Császi Fruzsina Kitti:+3630/581-4352

2019. szeptember 30.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.
Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre