Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villanyszerelő (Stuttgart, Németország)

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Villanyszerelőket

keresünk Németországba.

Munkavégzés helye: Stuttgart, Németország

Feladatok:

  • Épületvillamossági szerelések, csarnokszerelések
  • Ipari csarnokok, berendezések villamossági karbantartása
  • Épületek gyengeáramú villanyszerelési munkái
  • Kábelcsatornák szerelése, kábelhúzás, bekötések

Elvárások:

  • Villanyszerelő, villamossági végzettség
  • Több éves szakmai tapasztalat
  • Alapfokú német nyelvtudás / A2 szint
  • Saját autó a munkába járáshoz
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Bruttó 14,5 € / óra + nettó 7,5 €/óra Auslöse
  • Német bejelentés, biztosítás
  • Igényes, egyszemélyes szállás
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehetséges:

Tel: +36 20 411 3921

Helyek Külföld
Németország
Kategória Energetika / Villamosság
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.10.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre