www.cvonline.hu

Villanyszerelő Somogy megye

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2018.01.19.
Jelentkezési határidő: 2015.04.22.
Hirdetés azonosító: 910767
lejárt

Élelmiszer-ipari termelő Partnerünk Somogy megyei telephelyére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Villanyszerelő

Feladatok:

  • Töltőüzemi gépek elektromos karbantartása
  • Karbantartási, üzemeltetési feladatok ellátása
  • A felmerülő hibák elhárítása

Elvárások:

  • Erősáramú villanyszerelői végzettség, szakmunkás bizonyítvány (villanyszerelő, műszerész)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Szakmában szerzett releváns tapasztalat

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Modern technológiával felszerelt, színvonalas munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem

A munkavégzés helye:

  • Somogy megye

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje át önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a tárgymezőben a pozíció nevének megjelölésével.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu