Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villanyszerelő (Somogy megye)

Trenkwalder Kft
Régió: Somogy

Hozzáadva: 2019.09.22.
Jelentkezési határidő: 2019.11.23.

Gyártó szektorban tevékenykedő partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

  • Épületvillamossági hibák feltárása, javítása
  • Gyártóterületen lévő gépek, berendezések villamos hálózatba történő bekötése
  • Kisebb villamos betáplálások kiépítése, installálása
  • Energiacsökkentési projektekben való részvétel
  • Ütmezett villamos fogyasztások, mérések elvégzése
  • Épületfelügyeleti rendszer folyamatos bővítése

  • Középfokú erősáramú- vagy villanyszerelői végzettség
  • Épületvillamosság területen szerzett tapasztalat
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • 4 műszak vállalása
  • Túlóra vállalása (igény szerint)
  • Középtávon kisteljesítményű kazánkezelő végzettség elsajátítása

  • Szakmai fejlődési lehetőség összetett feladatkörben
  • A pozíciónak megfelelő juttatási csomag
  • Stabil munkahely

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Somogy
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2018.11.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre