www.cvonline.hu

Villanyszerelő Siófok (Ref.:654)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2018.01.26.
Jelentkezési határidő: 2014.09.11.
Hirdetés azonosító: 803413
lejárt

Villanyszerelő - Siófok és környéke
Ref.:654

Multinacionális Partnercégünkhöz keresünk munkatársat Siófokra és környékére!

A leendő munkatárs legfontosabb feladatai:

  • Karbantartás, üzemeltetés, hibaelhárítás, hibák jelentése

  • Műszaki tanácsadás, ellenőrzés

  • Ideiglenes hálózatra kapcsolások

  • Érintésvédelmi, hálózati regisztrációs mérések

  • Üzemzavar behatárolás, elhárítás

  • Kis és közepes feszültségű villamos hálózat szerelése

A munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalatok és képességek:

  • Eősáramú villanyszerelő szakmunkás bizonyítvány

  • Legalább egy év szakmai tapasztalat

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • B kategóriás jogosítvány

A Megbízónk által nyújtott feltételek:

  • Kiemelt bérezés és juttatási csomag

  • Szakmai fejlődési lehetőség, karrierépítés

  • Bejárási támogatás

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu