Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villanyszerelő (Nyíregyháza)

HSA Kft.
Régió: Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.10.17.
Jelentkezési határidő: 2019.11.16.

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Villanyszerelő

Főbb feladatok:

  • Az előírt műszaki feladatok végrehajtása, új berendezések szerelése, üzembe helyezése, karbantartása
  • A fellépő műszaki hibák azonnali jelzése és megjavítása
  • A gépek és berendezések tervszerű megelőző karbantartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villanyszerelő vagy ahhoz hasonló végzettség
  • Megbízhatóság
  • Precizitás

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál Önnek:

  • Szakmunkás minimálbér
  • Családias környezet
  • Hosszútávú munka

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 692 1468-as telefonszámon keresztül kérhető!

Helyek Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre