Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villanyszerelő (m/v)

  • Az álláshirdetés 5 napja lett frissítve

Hosszútávú villanyszerelő munkák Németországban.

Feladatok:

  • Elektromos felújítások és új épületek villanyszerelése
  • Világító- vezérlőberendezések bekötése
  • Fogadó- és kommunikációs állomások telepítése
  • Karbantartási munkák
  • Kapcsolószekrények telepítése/szerelése

Feltételek:

  • Villanyszerelői végzettség
  • Szerelési készség
  • Jogosítvány és saját autó előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • 2.000 – 2.500 € nettó jövedelem óraszámtól függően
  • Szállás keresése és költségének átvállalása (saját szállás esetén lakhatási hozzájárulás)
  • Jó szociális feltételek, karácsonyi és szabadságpénz, szakpótlék
  • Munkaruha
  • Magyar nyelvű ügyintézés

Amennyiben Ön az alábbiakban felsorolt elvárásoknak megfelel, kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot. Várjuk a fényképes szakmai önéletrajzát, illetve az esetleges kérdéseit telefonon is felteheti a +491735364515-ös számon, munkanapokon 8:00 – 17:00-ig.

Cégünkről az alábbi oldalon talál további információkat: Link megjelenítése

Helyek Németország
Külföld
Kategória Energetika / Villamosság
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre