Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Villanyszerelő-karbantartó

HSA Kft.
Régió: Mátészalka, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.11.08.
Jelentkezési határidő: 2019.11.13.

Feladatok:

  • A termelő berendezések és az üzem hálózatának elektromos karbantartása
  • Állapotfelmérés, hibafeltárás
  • A megelőző karbantartásokon való aktív részvétel
  • Hibák elemzése, megelőző intézkedések kezdeményezése
  • Gép-és folyamatfejlesztési projektek támogatása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • PLC ismeret előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Mátészalka
Helyek Mátészalka
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre