Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villanyszerelő karbantartó

  • Edilkamin Kft.
  • Sárvár, Vas
  • A hirdetés 25 napja lejárt

Kandallógyártásban piaci vezető szerepet betöltő társaságunk sárvári (Vas megye) székhelyére szakirányú végzettséggel és szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársakat keres az alábbi területre:

VILLANYSZERELŐ KARBANTARTÓ

Feladatok:

  • termelőgépek villamostechnikai karbantartása, javítása
  • tervezett és rendkívüli karbantartási feladatok végrehajtása

Elvárások:

  • villanyszerelői szakirányú végzettség
  • hasonló területen eltöltött szakmai tapasztalat
  • 2 műszakos munkarend vállalása (05.50-13.50, 13.50-21.50)
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • megbízhatóság

Leendő munkatársainknak biztos, hosszú távú munkát, szakmai előrelépési lehetőséget valamint képességeihez igazodó versenyképes fizetést, utazási költségtérítést, béren kívüli juttatást és prémiumot biztosítunk.

Amennyiben szívesen csatlakozna egy dinamikusan fejlődő nemzetközi csapathoz, jelentkezését önéletrajzzal várjuk:

vagy a 9600 Sárvár, Selyemgyár u. 6. címen.

Helyek Sárvár
Vas
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre