www.cvonline.hu

Villanyszerelő - Karbantartó

  • Company_icon AVANTGARDE HOTEL Kft.
  • Location_icon Pest, Budapest, V. kerület
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 5 napja lett frissítve

Prestige Hotel Budapest****Superior

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

VILLANYSZERELŐ - KARBANTARTÓ

Főbb feladatok:

  • A szálloda lakó-, és kiszolgálóegységeinek napi szintű üzemeltetése
  • A szálloda berendezéseinek megfelelő szintű (garanciális kötelezettségen kívüli) karbantartása, javítása, ellenőrzése
  • A meghibásodások, hiányosságok szakszerű javítása
  • Tűz-, és munkavédelmi szabályok betartása
  • Napi, heti, havi ellenőrzések elvégzése, dokumentálása
  • Közműmérők időszakos leolvasása, dokumentálása
  • Jelentések, felmérések készítése vezetője felé

Elvárásaink:

  • Villanyszerelő vagy műszerész végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Villanyszerelő szakmában való jártasság
  • Önálló munkavégzés, rugalmasság
  • Igényes munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, jó stressz tűrő képesség
  • Kreativitás, jó szervezőkészség
  • Informatikai alapismeretek

Előnyt jelent:

  • Épület-felügyeleti rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat
  • Klímaberendezésekkel kapcsolatos tapasztalat
  • Idegen nyelv, elsősorban angol nyelv ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk:

  • Csodálatos négycsillagos szállodai környezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Rugalmas beosztás
  • Napi meleg étkezés
  • Munkaruha, rendszeres tisztítással
  • Korrekt bérezés
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség (nem szezonális)
  • Szállásfoglalás lehetősége jelképes összegért több 4*-os szállodában

Munkavégzés helye: Budapest V. kerület, Vigyázó Ferenc utca 5.

A "Jelentkezés" gombra való kattintással várjuk
magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetés igény megjelölésével.

Reméljük, hogy hamarosan Kollégáink között üdvözölhetjük!

Helyek Pest
Budapest
V. kerület
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Épületkarbantartó, Műszerész, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre