Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

VILLANYSZERELŐ - KARBANTARTÓ (HR7642876X)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2018.11.12.
Hirdetés azonosító: 1928184
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

VILLANYSZERELŐ - KARBANTARTÓ
(HR7642876X)

MEGBÍZÓNK:

Partnerünk a világítástechnika gyártásának világélvonalán jár, ezt bizonyítja az Európai Világítástechnikai Bemutató- és Élményközpont, amely bemutatja, mire képes a cég a csúcstechnológiák terén. A Vállalat jelenleg 10.000+ munkatársat foglalkoztat az országban. A 125 éves működésük során sok eredménnyel büszkélkedhetnek.

Olyan szakembereket keresnek, akik nem csupán egy állást, de karriert is szeretnének. Ennek érdekében a vállalat nagy hangsúlyt fektet a szakmai továbbképzésekre.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Zalaegerszeg

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • Stabil háttérre
  • Szakmai fejlődésre
  • Versenyképes jövedelemre
  • Béren kívüli juttatásra
  • Útiköltség térítésre

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • A gyár termelő gépeinek javítása, karbantartása, felújítása, fejlesztése a vonatkozó szabályok, előírások és utasítások szerint.
  • A karbantartási tervben meghatározott, és a gépenkénti karbantartási utasításokban előírt ellenőrzések.
  • Karbantartások és azok dokumentálásának folyamatos végrehajtása.

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:

  • Villanyszerelő vagy elektroműszerész végzettség.
  • Erős áram-, elektromos hálózatok ismerete.
  • Több műszakos munkarend vállalása.
  • Jó műszaki érzék.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ENYŐT JELENT:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzod a „Jelentkezem” gomb segítségével
vagy
személyesen keress meg minket a Zalaegerszeg, Mártírok u. 75. szám alatt

Telefonon: 0620/351-6734 – VISSZAHÍVUNK!.

Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Hungary Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya

Helyek Zalaegerszeg
Zala
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Karbantartó, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre