Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villanyszerelő, kapcsolószekrény szerelő

  • Szakmunkásállások.hu
  • XI. kerület, Pest, Budapest
  • A hirdetés 13 napja lejárt

Villanyszerelőket, kapcsolószekrény szerelőket

keresünk partnercégünk részére.

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Feladatok:

  • Villamos szerelések és kábelezések egyedi és kis sorozatú alkatrészek gyártásánál
  • Kapcsolószekrények szerelése / gyenge és erősáramú
  • Kisméretű villamos részegységek bemérése, tesztelése

Elvárások:

  • Kapcsolószekrények szerelésében szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés kapcsolási rajz alapján

Amit kínálunk:

  • Bruttó 350.000 Ft/hó + Túlórapótlék + Cafeteria
  • Cafeteria: 430.000 Ft/év
  • 1 műszakos munkarend / 7:00-15:45
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehetséges.

Tel: +36 20 411 3921

Helyek XI. kerület
Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre