Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villanyszerelő, kapcsolószekrény szerelő

SR StaffRent UG (haftungsbeschränkt)
Régió: Németország, Külföld, Bács-Kiskun, Baranya, Békés, Borsod-Abaúj-Zemplén, Budapest, Csongrád, Fejér, Győr-Moson-Sopron, Hajdú-Bihar, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Komárom-Esztergom, Nógrád, Pest, Somogy, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Tolna, Vas, Veszprém, Zala

Hozzáadva: 2019.02.12.
Jelentkezési határidő: 2019.03.09.

Ügyfelünk Passsau melletti telephelyére keresünk villamos végzettséggel és német nyelvtudással rendelkező

VILLANYSZERELŐ, KAPCSOLÓSZEKRÉNY SZERELŐ

munkatársakat. 2-3 fős csoportok jelentkezését is szívesen várjuk! Munkábalépés azonnal vagy megegyezés szerint lehetséges.

Feladatok:

  • Kapcsolószekrények összeszerelése kapcsolási rajzok alapján
  • Kábelcsatornák rögzítése
  • Kábelek és vezetékek behúzása
  • Biztosítékok, relék és vezérlők bekötése
  • Kapcsolószekrények telepítése és beüzemelése

Feltételek:

  • Legalább erős alapszintű német nyelvtudás (A2)
  • Villamos végzettség
  • Kapcsolási rajzok alapos ismerete
  • Önálló és precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű a munkába járáshoz

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes szakmai önéletrajz
  • Szakmai bizonyítvány másolata

Telefonos elérhetőségeink:

Munkanapokon 09:00 és 18:00 óra között szívesen állunk rendelkezésére a következő telefonszámok egyikén: +49 8331 7569616 vagy +36 30 2379385.

Az SR StaffRent egy német személyzeti szolgáltató, amely ipari automatizálással, kapcsolószekrény-gyártással és épületvillamossági munkákkal foglalkozik.
Az általunk kínált állások Passau, Deggendorf, Rosenheim, Augsburg, Memmingen és Kempten környékén találhatóak, amelyekre folyamatosan várjuk a tapasztalt és pályakezdő villamos szakemberek jelentkezését!

Amit kínálunk:

  • Németországban bejelentett, egész éves munkaviszony
  • Nemzetközi projektekben való részvétel továbblépési lehetőséggel
  • Korszerű munkahelyi környezet, modern infrastruktúrával
  • Egyágyas szobák főzési lehetőséggel és internet hozzáféréssel
  • Bérezés nettó 2500 - 2600 Euró/hó + túlóra

Helyek Németország
Külföld
Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Budapest
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád
Pest
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Minimum bruttó fizetés 1200000
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.02.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre