Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villanyszerelő (járművillamosság)(Szolnok)

  • MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok
  • A hirdetés 6 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV-START

VILLANYSZERELŐ (JÁRMŰVILLAMOSSÁG)

munkatársat keresünk

Van már tapasztalatod villamossági területen, vagy csak most kerültél ki az iskolapadból? Mindkét esetben várjuk jelentkezésedet bővülő csapatunkba!

Feladatok

  • vasúti járműveken lévő villamoshálózatok és a hozzá tartozó berendezések szerelése, javítása, új villamoshálózatok kiépítése

Munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú szakirányú végzettség (villanyszerelő, járművillamossági szerelő, műszerész)

Előnyt jelent

  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú, bejelentett munkalehetőség
  • szakmai fejlődés biztosítása
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés
  • megbízható jövedelem
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • vasúti utazási igazolvány (családtagok részére is)

Munkavégzés helye
Szolnok

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Boda Ilona Izabella 56/421-533/139

2019. július 14.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.
Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Helyek Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre