Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villanyszerelő (Járművillamosság) (Szolnok)

  • Company_icon MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Location_icon Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 47 napja lett aktiválva

MÁV-START Zrt.
Villanyszerelő (járművillamosság) munkatársat

keresünk

Vasúti járművek karbantartásával foglalkozó szolnoki telephelyünkre várjuk villamossági végzettséggel rendelkező munkatársak jelentkezését!

Feladatok

  • vasúti járműveken lévő villamoshálózatok és a hozzá tartozó berendezések le-, felszerelése, minősítése, javítása, új villamoshálózatok kiépítése
  • vasúti járművek főegységeinek átvizsgálása, beüzemelése, működésének felügyelete
  • villamos berendezések hibafeltárása

Munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú szakirányú képesítés (járművillamossági szerelő)

Előnyt jelent

  • vasúti járművek ismeretei
  • szerelési technológia ismerete

Amit kínálunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • megbízható jövedelem
  • versenyképes juttatási csomag ( Cafetéria: bruttó 271.000 Ft/év + SZÉP Kártya: nettó 92.900 Ft/év)
  • a havi bruttó alapbér 3,5%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is
  • munkábajárás költségtérítése (ha szükséges)
  • szociális juttatások (fizetési előleg, szociális segély)

Munkavégzés helye
Szolnok

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Boda Ilona Izabella 56/421-533/139

2018. október 31.

Társaságunk

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.
Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Helyek Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre